Готівкова оплата

Класичний спосіб оплати доступний для всіх наших клієнтів! Оплата ремонту смартфона в Дніпрі та інших містах України відбуватиметься тільки після здійснення ремонту і Вашої перевірки працездатності пристрою! Таким чином, Ви повністю застраховані від несподіванок і витрати коштів. Після усунення проблем в роботі смартфона, до Вас прийде смс повідомлення із запрошенням забрати свій відремонтований апарат!

 Безготівкова оплата

Оплата за безготівковим розрахунком проводиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашого підприємства. При виборі безготівкового способу оплати ремонт смартфона можливий після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:

Після оформлення заявки на ремонт, менеджер сервісного центру "Смартс" по електронній пошті вишле Вам рахунок-фактуру, яку Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Після підтвердження зарахування коштів, сервісний центр приступить до роботи. По готовності ремонту, коли смартфон будете забирати в сервісному центрі, при собі необхідно мати оригінал довіреності виписану бухгалтером Вашого підприємства з печаткою / підписом яку необхідно залишити менеджеру. Клієнт отримує видаткову накладну.

 Оплата карткою

Ви можете оплатити ремонт смартфона банківською картою Visa або MasterCard в сервісному центрі «Смартс» якщо Ви перебуваєте в місті в якому присутній один з сервісних центрів "Смартс".

 Розстрочка

Будь-яку послугу в сервісному центрі "Смартс" можна оплатити в розстрочку або кредит за допомогою банків-партнерів, online не виходячи з дому або в роздрібних магазинах "Смартс". 
У випадку з вибором online розстрочки, після отримання позитивної відповіді від банку і підписання кредитного договору, ми приступаємо до ремонту Вашого смартфона.

ℹ Ознайомтеся докладніше з пропозиціями банків-партнерів

Будь ласка, зверніть увагу, при зверненні в сервісний центр, при собі Вам необхідно мати лист-підтвердження виданий в банку під час підписання кредитного договору!